Witamy w roku szkolnym 2019/2020


Mobilna szkoła językowa "COSMOPOLITAN"
organizuje ogólne i specjalistyczne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz lekcje indywidualne. Prowadzimy zajęcia w naszej siedzibie, w Lubskim Domu Kultury przy pl. Jana Pawła II 1, w Lubsku, jak również w przedszkolach, firmach i innych instytucjach. Datę rozpoczęcia, długość kursu oraz częstotliwość zajęć dostosowujemy do potrzeb klienta.

Skuteczne techniki nauczania dostosowane do grupy wiekowej oraz specyfiki kursu, wszechstronna wiedza naszych nauczycieli, nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz indywidualne podejście do ucznia na zajęciach prowadzonych w przyjaznej atmosferze sprawiają, że nauka u nas jest przyjemna i efektywna.

Jesteśmy Licencjonowanym Ośrodkiem TELC, a nasi nauczyciele to wykładowcy akademiccy z dużym doświadczeniem w pracy na UAM i na uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie/O, egzaminatorzy CKE (Nowa Matura) oraz TELC, trenerzy oświaty, edukatorzy, metodycy oraz native-speakerzy. Kształcimy lektorów podejmujących pracę w naszej szkole, umożliwiając im uzyskanie tytułu egzaminatora TELC.

OD PRZEDSZKOLA DO OXFORDU!
Angielski i niemiecki

  • dla dzieci od lat 2
  • dla młodzieży – przygotowanie do egzaminów szkolnych                                      
  • dla dorosłych, dla firm
  • dla nauczycieli – uprawniające do nauczania języka
  • bezpłatne kursy unijne w Jasieniu i Brodach

NOWOŚĆ !
MIĘDZYNARODOWE  EGZAMINY  JĘZYKOWE  TELC z CERTYFIKATEM  (poziomy A1, A2, B1, B2)

 Zapisy przez cały rok pod numerem tel. 693377334, 601339064